Odtud se nitky rozbíhají

Brněnská centrála je srdcem i mozkem celé společnosti OKAY. Sídlí zde nejen vedení, ale také obchodní, finanční, zákaznické, IT či technické oddělení, marketing, kreativa, logistika a další. Odtud se rozbíhají nitky sítě prodejen OKAY v ČR a SR i jedničky a nuly našeho e-shopu. Co se na centrále upeče, to se odrazí ve fungování celé firmy – to víme všichni, od dobrých duší v recepci až po Jindřicha v nejvyšším patře.

Jsme na jedné lodi

Všichni zaměstnanci brněnské centrály OKAY – a je nás víc než 150 – jsme na jedné lodi plující směrem ke spokojenosti zákazníků. Všichni jdeme za stejným cílem a všichni ze sebe vydáváme to nejlepší. A všichni si tykáme. Díky tomu je hierarchie firmy rozložená spíše plošně a každý má prostor pro vlastní invenci a rozvoj. V rámci jednotlivých oddělení spolu komunikujeme přátelsky a mnoho z toho, co děláme, je založeno na dobrých vztazích s kolegy, vstřícnosti, ohleduplnosti a pochopení.

Na co se těšit?

Centrála OKAY na Kšírově ulici poskytuje zaměstnancům vše potřebné k tomu, aby mohli nerušeně pracovat a navíc i celou řadu benefitů. Tím největším je nadstandardní prostor pro parkování hned u budovy, výhodou je jistě i dobrá dostupnost MHD a díky umístění také snadný a rychlý exit z města.

V přízemí budovy máme možnost koupit si čerstvou snídani, malý oběd či základní potraviny, samozřejmostí je i káva zdarma. Každé patro pak nabízí prostor pro rychlou přípravu jídla i příjemné poobědvání s kolegy v rámci přestávky na odpočinek. Několikrát do roka je pro všechny zaměstnance připraven bonusový Pizza Day, pravidelně se setkáváme na vánočním večírku a v lednu se těšíme na oblíbenou tombolu s věcnými výhrami.

Dej nám o sobě vědět

Nahrát životopis
Souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých údajů pro potřeby výběrového řízení na pracovní pozici společností OKAY s.r.o., IČO: 60719257, Kšírova 676/259, Brno, Horní Heršpice, v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.