Naše sklady jsou OKAY

Bez perfektně fungujícího skladu a logistiky by bylo OKAY poloviční. Při tak velkých objemech e-shopových objednávek a nákupů v prodejnách OKAY je zajištění plynulého a rychlého chodu skladů i pečlivost a spolehlivost každého jedince naprostou nezbytností. Naši skladníci to zvládají na jedničku s hvězdičkou a ještě si k tomu zvládnou udržet skvělou náladu.

Stále rosteme

Nábytek se k našim zákazníkům dostává z Velké Bíteše, elektro nově distribuujeme z Tuřan – oba moderní sklady nabízejí přes 28 tisíc m2. V následujících měsících otevíráme také nové prostory ve Vyškově a Prostějově, které jsou realizovány ve stupni zelené certifikace BREEAM Very Good, mají strategickou polohu s výbornou dopravní dostupností a poskytují dalších více než 50 tisíc m2 skladové plochy.

Spokojenost zákazníka především

Vzhledem k velkým objemům prodeje v OKAY jsou na pracovníky našich skladů, specialisty logistiky i administrativu kladeny vysoké nároky a proto všichni procházejí nejen důkladným výběrovým řízením, ale také samozřejmě náležitými proškoleními. Naším cílem je perfektně fungující logistika a včasné a bezproblémové dodání zboží našim zákazníkům.

Dej nám o sobě vědět

Nahrát životopis
Souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých údajů pro potřeby výběrového řízení na pracovní pozici společností OKAY s.r.o., IČO: 60719257, Kšírova 676/259, Brno, Horní Heršpice, v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.