Máme více než 140 prodejen

Rozsáhlá síť prodejen OKAY patří v České republice i na Slovensku k těm nejviditelnějším. Máme provozovny v každém větším městě, takže jsme svým zákazníkům opravdu nablízku, známe jejich potřeby a jsme schopni jim vyjít jim maximálně vstříc. Naše filozofie se promítá i do nabídky elektra a nábytku na prodejnách: vystavujeme to nejžádanější zboží, které bylo podrobeno důkladnému výběru našich expertů z nákupního oddělení. Cílem všech našich prodejen je, aby zákazník nikdy neodešel s prázdnou.

Zaměstnáváme odborníky

Všechny naše prodejny fungují jako franšízy a za jejich chod je přímo zodpovědný vždy konkrétní manažer prodejny. V OKAY dbáme na to, aby byl každý člen týmu elektro a nábytkových prodejen odborně proškolen. Jen tak může poradit zákazníkům s výběrem, navrhnout alternativní výrobky a nabídnout doplňkové služby. Každá z prodejen je navíc pozitivně motivována k tomu, aby byla tou nejlepší.

Staňte se OKAY expertem

V prodejnách OKAY pracují odborníci, kteří jsou vždy připraveni najít pro zákazníka to nejvhodnější řešení, poradit mu s výběrem jakéhokoliv sortimentu, od americké lednice přes chytré televizory až po tu nejmenší baterii, zodpovědět veškeré dotazy a doporučit mu i vhodnou dopravu a další servis. Jsou dokonalými experty ve svém oboru, protože skvěle rozumí elektru, vyznají se v nábytkových trendech a do podrobností znají portfolio našich služeb. Jsou poháněni nejen přirozenou touhou pomáhat, ale také nadstandardním finančním ohodnocením a výkonnostními bonusy. Přidejte se k nim.

Dej nám o sobě vědět

Nahrát životopis
Souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých údajů pro potřeby výběrového řízení na pracovní pozici společností OKAY s.r.o., IČO: 60719257, Kšírova 676/259, Brno, Horní Heršpice, v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.